person

Průmyslové myčky přepravek a kontejnerů

Myčky přepravek FORCHEM

mp150

Myčky přepravek nabízené naší společností patří k lídrům v oblasti čištění a odmašťování přepravek, blistrů, manipulačních přípravků, vozíků apod.. v potravinářském (FOOD) i nepotravinářském (NON FOOD) průmyslu. Stavebnicový systém konstrukce umožňuje přidáváním základních modulů (předoplach, čištění, oplach, sušení) vyskládat linku pro kapacitu malého soukromého výrobce až po megaprovozy s potřebou čištění několik tisíc kusů za hodinu, bez újmy na kvalitě čištění. Tento systém umožňuje také dodatečné zvětšení výkonu podle případného rozšíření kapacity výroby (počtu mytých přepravek), bez nutnosti výměny celého zařízení. Našim zákazníkům nabízíme odborné poradenství v problematice mytí, dodávku, instalaci a servis vybraných mycích zařízení.

Jedenkrát vidět je lepší než stokrát slyšet

Výhody myček přepravek

Technické inovace myček přepravek FORCHEM

Přednosti zařízení:

Chránící životní prostředí

Tato zařízení splňují všechny požadavky evropských VOC-směrnic a jejich promítnutí do národních předpisů.

Bezpečné

Bezpečnost je náš nejvyšší princip. Tam, kde je nutné z provozních důvodů použít čelní zakládání dílů, vyrábíme zařízení jako FRONT-TOPLOADER - čelní zakládání dílů s následným ponořením dílů - bezpečná, shora zakládaná pracovní komora.

Flexibilní

„Vyrobené na míru a podle potřeb“ – rozhodujícím parametrem je pro nás nejdříve potřeba našeho zákazníka, dle velikosti a váhy dílů, nutných procesů, jako i zvláštnosti v potřebách odmašťování, nebo pohybu čištěných předmětů. Ve druhém kroku toto heslo zahrnuje flexibilitu našich zařízení a jejich přizpůsobení prostorovým podmínkám výrobní dílny zákazníka.

Cenově výhodné

Speciální zařízení jsou pro nás standardem! Naše modulární stavba zařízení nám umožňuje zařadit i náročnou procesní technologii do cenově příznivého zařízení. Takto sestavené řešení nemají kromě ceny nic společného se standardním zařízením.

Spolehlivé

Nasazení osvědčené procesní techniky vychází z použití pouze vysoce kvalitních komponentů od renomovaných evropských výrobců. Tím je zaručen dlouhý a spolehlivý provoz našich zařízení, jakož i rychlá dodávka náhradních dílů.

Jednoduše servisovatelné

Velký důraz dáváme, již při koncepci zařízení, snadnému přístupu k jednotlivým dílům a otvorem pro obsluhu a údržbu. Již mnoho let realizujeme dálkovou analýzu chyb modemem a snižujeme tím náklady příslušných servisních oprav.

Snadno ovladatelné

Naše dotykové ovládací panely jsou vícejazyčné a umožňují kdykoliv změnu řeči. Ve spojení s logickým vedením v programu, jsou chyby obsluhy víceméně vyloučeny.

Pracovní komory na míru

Zhotovují se od několika litrů až do několik set litrů, podle individuálních nároků. Rozmanitost technologických možností a přídavných vybavení, které jsou možné v rámci pracovní komory, otáčení, kývání v nastaveném úhlu, vertikální nebo horizontální oscilace, postřik, nebo vysokotlaký postřik rozpouštědlem, zaplavení komory s nebo bez ultrazvuku, snížení předmětů atd..

Management kvality a  životního prostředí

Naše společnost je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001, což znamená, že všechny naše zařízení jsou zhotoveny v souladu se systémem kvality a zároveň jsou "zelené" k životnímu prostředí.

 

Soubory ke stažení:

Katalog myčky pro strojírenství

ISO 9001

ISO 14001